Çağlayan Kapaklı Tel Çit Sistemleri


Teknolojinin gelişmesi ve görselliğin ön planda olduğu bu zamanlarda toplu yerleşim alanı olan siteler, okullar, hastaneler, park ve bahçeler, özel mülkiyetli çiftlik ve bahçeli villa tipi evlerin bahçe duvarı ve çevresinin emniyetinin sağlanması için yaygın olarak üretilen ve kullanılan, çepe çevre etrafı saran teller her yönü ile çok tercih edilmektedir. Tekirdağ Kapaklı Dekoratif Panel çit tel örgü uygulamaları firması olan Çağlayan Kapaklı Tel Çit sistemleri uzun yıllar alanında deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel ekibi ile çok kısa sürelerde uygun dekoratif panel çit fiyatları ile bu alanda hizmet vermektedir.

 

Dekoratif panel çit tel örgü ürünlerini çok ekonomik dekoratif panel çit fiyatları ile müşterilerimize uygulama hizmetini sunuyoruz. Kullanım amacı ve yerine göre büyük değişiklikler gösteren dekoratif panel çitleri kullanılacak yerin özelliğine ve müşteri isteklerine göre montajı uygulanmaktadır. Dekoratif Paneller Daha çok ev, villa, süs ve çocuk parklarında kullanılan dekoratif panel çit; bir çok özelliğine ve çit fiyatına göre değişiklik göstermektedir.

 

Kapaklı Tel Çit

Kapaklı Tel Çit, firması olarak çeşitli renklerde ve modellerde ürettiğimiz 1. sınıf kalitedeki ürünlerimiz sayesinde mekanlarınızın dekorasyonunu da daha estetik bir hale büründürebilirsiniz. Boş arsalar, karayolu sınırları, askeri alanlar ve havaalanları başta olmak üzere tüm kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Örneğin futbol maçlarının yapıldığı futbol sahalarının etrafının çevrilmesi için kullanılan teller sayesinde saha alanının belirlenmesi ve topların saha dışına çıkışları engellenebilmektedir. Bu ve türevleri ihtiyaçlarınızı tamamen sizlere özel bir analiz çalışması sonrasında belirleyerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Güvenliğin ve Estetiğin Kalitede Buluştuğu Adres Olmak"

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Profesyonel Tel Örgü ve Çit Sistemlerini Trakya Bölgesine Ulaştırmak"

Misyonumuz